Щовечора наносячи на обличчя різноманітні креми, маски та сироватки, ми мріємо прокинутися вранці красунею з ідеальною шкірою. Але настає ранок, і начебто все не погано, але дива не відбувається… Ми грішимо на виробників косметики – наобіцяли з три короби, а ідеальної шкіри як не було, так і немає. Але чи справді проблема у косметиці? Може, ми самі щось робимо не так?
Давайте поговоримо про найчастіші помилки, які допускаються у вечірньому догляді і зводять його нанівець.
Багато хто з нас вмивається прохолодною водою - це приємно тонізує шкіру, вона стає підтягнутою і більш пружною, навіть пори візуально здаються менше.
Деякі для посилення ефекту заморожують термальну воду або відвари трав і цими кубиками протирають обличчя. Але мало хто знає, що ця процедура не годиться для вечірнього догляду, саме тому, що холод звужує пори, капіляри та уповільнює циркуляцію всіх рідин. А це повністю суперечить природним процесам шкіри, яка у вечірній період налаштовується на очищення, харчування та відновлення, а тому розкриває пори.
Ця помилка особливо властива дівчатам, які не використовують тонуючі засоби та декоративну косметику, а тому ввечері обмежуються простим умиванням. Навіщо використовувати засоби для зняття макіяжу, якщо не було макіяжу? А використати їх треба!
Тому що головне завдання цих засобів не змити косметику, а очистити шкіру. Навіть якщо вранці ви обмежилися одним денним кремом і на обличчі не було ні грама декоративної косметики, за день на шкірі накопичується багато міського пилу, який, змішуючись із шкірним салом, утворює тонку брудну плівку, яка не змивається звичайною водою.
Однак і цього недостатньо. Щоб шкіра була справді чистою, обов'язково 1-2 рази на тиждень потрібно робити пілінг. Шкіра постійно оновлюється і на поверхні утворюється шар мертвих клітин, який заважає шкірі дихати та вбирати поживні речовини.
Для регулярного догляду варто вибирати м'який пілінг, такий як, наприклад, пілінг-скатка Fortheskin – він дбайливо скочує ороговілі частинки шкіри в м'які целюлозні кульки, зовсім не травмуючи шкіру.
Цим грішать майже всі панночки, особливо напередодні важливих подій, коли потрібно бути у всій красі. Здається, що якщо нанести і маску, і сироватку, і крем, а краще кілька, то вся ця мішанина перетвориться на чарівний еліксир і, увібравшись у шкіру, перетворить тебе на красуню! Сумно, але ні… Жодна шкіра не здатна ввібрати такий листковий кремовий коктейль і, у кращому випадку, всі ці дорогі креми вберуться у вашу подушку, а в гіршому – на ранок можна отримати набряк обличчя або навіть алергію.
А як же «правило 10 ступенів», яким потрібно застосовувати корейську косметику? Не треба сприймати все надто буквально. Корейська косметика, як і будь-яка інша може, і повинна застосовуватися відповідно до потреб шкіри.
А як інакше? Написано ж "нічною" - ми і наносимо його на ніч, хвилин за 5-10 перед зустріччю з подушкою. У результаті, засіб не встигає повністю вбратися і залишається на цій подушці.
Це, мабуть, найпоширеніша помилка. Встаємо з ранку раніше й помчало: дім, діти, робота та мільйон справ, які треба закінчити саме СЬОГОДНІ! У підсумку, на годиннику вже наступна доба, а ти тільки вирушаєш у ліжко… Знайомо? На жаль, такий режим не сумісний із ідеальною шкірою.
Тому що шкіра відновлюється тільки уві сні, тільки коли ми спимо, запускаються процеси очищення та оновлення клітин, а також генерація найважливіших білків – колагену та еластину. Якщо ми спимо менше 7 годин, то ці процеси просто не встигають завершитися і недосипання видно на обличчі, у прямому значенні цього слова.
І пам'ятайте, виробники косметики стоять на сторожі краси, але всілякі креми та сироватки лише інструменти в наших руках, і лише їхнє вміле використання здатне подарувати нам красу на довгі роки.